We made these boards for some friends and charged $75.00. How much is this board worth?by rustprony 4 Comments PiePristine3092 4 days ago I think you could have added a couple more lindors for that price AuntBeeje 4 days ago It depends on where you are – what the market commands. I’d look up butchers and stores that sell similar items and start with that info for pricing. EmmerdoesNOTrepme 4 days ago OP, it’s too difficult to say, imo, without knowing what Cheeses & meats were used.Because if you were using some of the cheeses a few of us like? $75 is waaaaay too low! Popular-Parsnip8911 4 days ago Hmmm. Those olives look a bit stale. Personally, l wouldn’t pay it.
AuntBeeje 4 days ago It depends on where you are – what the market commands. I’d look up butchers and stores that sell similar items and start with that info for pricing.
EmmerdoesNOTrepme 4 days ago OP, it’s too difficult to say, imo, without knowing what Cheeses & meats were used.Because if you were using some of the cheeses a few of us like? $75 is waaaaay too low!
4 Comments
I think you could have added a couple more lindors for that price
It depends on where you are – what the market commands. I’d look up butchers and stores that sell similar items and start with that info for pricing.
OP, it’s too difficult to say, imo, without knowing what Cheeses & meats were used.
Because if you were using some of the cheeses a few of us like? $75 is waaaaay too low!
Hmmm. Those olives look a bit stale. Personally, l wouldn’t pay it.