Social Media Links👇👇
📷 Instagram: https://www.instagram.com/blatantreviewz/?hl=en
🎥 TikTok: https://www.tiktok.com/@blatantreviews?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1
Follow us on both of you love your momma.
Business Inquries: Team@blatant.info
$5 versus $20 versus $100 mac and cheese see which one is worth it for the price first up for $5 I got Blake’s mac and cheese blake what the hell is going on here looks aren’t everything though this does taste pretty good $5 though for a junior mac and cheese i can finish this in two bites 25 seconds five bucks is way too much it’s just macaroni next for $20 I got some mac and cheese butt with some fried chicken on top i’m in the wrong industry i should just be making mac and cheese maybe it’s going to taste incredible wow it’s not this just looks like cafeteria food y’all paying 20 bucks for this lastly for $100 I got lobster mac and cheese i don’t feel bad about this purchase at all i got scammed i got ripped off i got smoked brother what the is this looking at this lobster here the only question I have is where the restaurant found the audacity to charge $100 on mac and cheese this thing is hollowed out by the way m oh wow i was right this tastes like some i just taste salt forget robbing gas stations just sell mac and cheese and you’ll hit the fattest legal lick of your life i guess by default I’m just going to give the win to the $5 mac and
46 Comments
Bro pls make more content like this
Another overpriced dish with lobster. You seafood freaks are getting scammed xddd
conclusion: mac and cheese should be cheap
Dude i can make chicken, broccoli and, mac and cheese for 5 bucks a portion at home man and its way better than any of these 3
GO TO AUSTRALIA AND TRY ZAMBRERO BURRITOS PLS ITS SO GOOD
How do you eat all these things and stay ripped
all mac&cheese are trash,
Bro just got scammed 3 different eays
Kraft still has the win
All 3 were trash
That's rare
for 5 bucks you can make yourself a HECKING ammount of cheesy goodness Mac yourself.
love this series
I just go to the store and buy the fifty cent or one macaroni and cheese in the box or if it's in the dumpster take that, don't have a lot of money! 💰
Can make at home bomb macn cheese for a few dollars or if you want slightly fancier buy that one from costco or sams club or bj's also yall should try the 5 gallon bucket of mac n cheese 🔥
I pick Kraft over any of those all day
It’s all Greed, the only peace and salvation is in our Lord Jesus Christ who is Gods only Begotten son, who dies for us so we may have eternal salvation.
Kraft’s Mac & Cheese tho!
Who pays $100 for Mac and cheese?
“Maybe it will be good!😊”
…
“Wow! Its not. 🤨😑”
That killed me 😂
The 100 bucks mac & cheese is a marketing strategy. When you have a completely insane offer, which is obviously overpriced, makes the other dishes look more accessibles
LMAO your reactions are always funny and on point
$100 ain’t even worth it if it taste the best and I haven’t even watched the whole video yet. I ain’t spending $100 on any food. The fuck is wrong with people.
You look big💪
Need anything for 100$?
Add lobster
Ain’t cheese gonna mess up your stomach easier with seafood especially crustaceans with the chance of flaring up someone’s risk at food poisoning?
people ask me why im not a big fan
This one deserves a second attempt.
The whole point of lobster is to eat the inside 💀
"I was right this taste like some bullsh-" is definitely a vibe.
Price is based on what people are willing to spend, so $100 mac and cheese only exists because people are willing to buy it.
Back in the day……when frozen food was in foil containers ..the frozen mac & cheese rocked when you made it i think it was Morton …wish i had some right now ❤
sea roaches or a fish fetus and all of a sudden its worth more
Bruh
GREED Of America
Alfredo is also has great profits. 😅
The best mac and cheese I ever had, I paid $25 for a plate of mac and cheese and wings. I had to DM a stranger on Instagram, cashapp them the money, and then drive across town to wait in an apartment complex parking lot while a strange man eventually brought me my dinner. I still dream of that meal.
Just like the subscription international snack boxes, they're literally made for idiots that don't know how each snack costs 15¢-2 dollars each, and pay 47 bucks just for 12-17 of the snacks. People need to really grow up and learn financial responsibility and how to research rather than blindly give into purschases over selling points and buzzwords, and cheap packaging/branding. Looking at you universal yums, snack crate, cravebox, tokyotreat, sakuraco, sakura box, Japan candy box, bokksu, japancrate. You're all horrible businesses that scam people.
100 bucks for some plain ass mac and cheese with a lobster with the tail and a hollowed head. that shit should be worth 20 max MAX
Don’t say what the hell bro it’s haram 🌹
Just but Mac & Cheese from Popeyes
My Mac and cheese
Macnchicken
Jesus loves you bro 👀
Restaurants ran by people who watched too much food network
Try mega bowls buffalo chicken Mac and cheese
There was this one place near the beach that sold Lobster Mac and Cheese for 35 dollars.
But you got at least 35 dollars worth of lobster in it.